Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=125x800mm - 151254
Artikelnummer: 20344156 | Fabrikantnummer: 151254 | EAN: 4015081480449
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 720x124mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 800mm
Het productnummer van de fabrikant is 151254. Het EAN nummer is 4015081480449. Het interne artikelnummer is 20344156.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 20 mm |
| Breedte | 750 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=125x800mm
Artikelnummer: 20344156
Fabrikantnummer: 151254