Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=175x600mm - 151258
Artikelnummer: 20343936 | Fabrikantnummer: 151258 | EAN: 4015081480487
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 520x174mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 600mm
Het productnummer van de fabrikant is 151258. Het EAN nummer is 4015081480487. Het interne artikelnummer is 20343936.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=175x600mm
Artikelnummer: 20343936
Fabrikantnummer: 151258