Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=500x1000mm - 119243
Artikelnummer: 20343986 | Fabrikantnummer: 119243 | EAN: 4015081173808
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 920x499mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 1000mm
Het productnummer van de fabrikant is 119243. Het EAN nummer is 4015081173808. Het interne artikelnummer is 20343986.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1000 mm |
| Hoogte | 505 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Breedte | 925 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=500x1000mm
Artikelnummer: 20343986
Fabrikantnummer: 119243