Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=800x1200mm - 152517
Artikelnummer: 20343966 | Fabrikantnummer: 152517 | EAN: 4015081492671
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 1120x799mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 1200mm
Het productnummer van de fabrikant is 152517. Het EAN nummer is 4015081492671. Het interne artikelnummer is 20343966.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1200 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Breedte | 1125 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Hoogte | 805 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=800x1200mm
Artikelnummer: 20343966
Fabrikantnummer: 152517