Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=150x600mm - 286683
Artikelnummer: 20172140 | Fabrikantnummer: 286683 | EAN: 4015082866839
Omschrijving
Eaton Industries XEnergy Profi+ frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 150x20mm, geschikt voor bouwbreedte kast 600mm, uitvoering oppervlakte poedercoating
Het productnummer van de fabrikant is 286683. Het EAN nummer is 4015082866839. Het interne artikelnummer is 20172140.
Aanvullende informatie
xEnergy
Installatieverdeler - Profi Plus (staande kast, opbouw-, resp. inbouwverdeler)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Installatieverdeler - Profi Plus (staande kast, opbouw-, resp. inbouwverdeler)
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=150x600mm
Artikelnummer: 20172140
Fabrikantnummer: 286683