Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=250x600mm - 108391
Artikelnummer: 20172095 | Fabrikantnummer: 108391 | EAN: 4015081080250
Omschrijving
Eaton Industries XEnergy Profi+ frontplaat voor kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 108391. Het EAN nummer is 4015081080250. Het interne artikelnummer is 20172095.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 255 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Breedte | 525 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=250x600mm
Artikelnummer: 20172095
Fabrikantnummer: 108391