Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=50x800mm - 286687
Artikelnummer: 20172149 | Fabrikantnummer: 286687 | EAN: 4015082866877
Omschrijving
Eaton Industries XEnergy Profi+ frontplaat voor kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 286687. Het EAN nummer is 4015082866877. Het interne artikelnummer is 20172149.
Aanvullende informatie
Installatieverdeler - Profi Plus (staande kast, opbouw-, resp. inbouwverdeler)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 55 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Breedte | 725 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal blind grijs hxb=50x800mm
Artikelnummer: 20172149
Fabrikantnummer: 286687