Eaton Afdekplaat plaatstaal blind wit hxb=300x400mm - 108400
Artikelnummer: 20344112 | Fabrikantnummer: 108400 | EAN: 4015081080342
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 320x299mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 400mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 108400. Het EAN nummer is 4015081080342. Het interne artikelnummer is 20344112.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 325 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 400 mm |
| Hoogte | 305 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product