Eaton Afdekplaat plaatstaal blind wit hxb=350x800mm - 119253
Artikelnummer: 20344050 | Fabrikantnummer: 119253 | EAN: 4015081173907
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 720x349mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 800mm
Het productnummer van de fabrikant is 119253. Het EAN nummer is 4015081173907. Het interne artikelnummer is 20344050.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Breedte | 725 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Hoogte | 355 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product