Eaton Afdekplaat plaatstaal blind wit hxb=150x400mm - 292399
Artikelnummer: 20172188 | Fabrikantnummer: 292399 | EAN: 4015082923990
Omschrijving
Eaton Industries XEnergy Profi+ frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 320x149mm, geschikt voor bouwbreedte kast 400mm, geschikt voor bouwhoogte kast 150mm, uitvoering oppervlakte met poedercoating, uitvoering dicht
Het productnummer van de fabrikant is 292399. Het EAN nummer is 4015082923990. Het interne artikelnummer is 20172188.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 325 mm |
| Hoogte | 155 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 400 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product