Eaton Afdekplaat plaatstaal/kunststof universeel grijs hxb=150x400mm - 120732
Artikelnummer: 20344116 | Fabrikantnummer: 120732 | EAN: 4015081185627
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 320x150mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 400mm, geschikt voor bouwhoogte kast 150mm
Het productnummer van de fabrikant is 120732. Het EAN nummer is 4015081185627. Het interne artikelnummer is 20344116.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 325 mm |
| Hoogte | 155 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 400 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 150 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal/kunststof universeel grijs hxb=150x400mm
Artikelnummer: 20344116
Fabrikantnummer: 120732