Eaton Afdekplaat plaatstaal/kunststof universeel grijs hxb=300x400mm - 108291
Artikelnummer: 20344000 | Fabrikantnummer: 108291 | EAN: 4015081078059
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 325x305mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 400mm, geschikt voor bouwhoogte kast 300mm
Het productnummer van de fabrikant is 108291. Het EAN nummer is 4015081078059. Het interne artikelnummer is 20344000.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 325 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 400 mm |
| Hoogte | 305 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 300 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal/kunststof universeel grijs hxb=300x400mm
Artikelnummer: 20344000
Fabrikantnummer: 108291