Eaton Afdekplaat plaatstaal/kunststof universeel grijs hxb=500x600mm - 108293
Artikelnummer: 20344178 | Fabrikantnummer: 108293 | EAN: 4015081078073
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 525x505mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 600mm, geschikt voor bouwhoogte kast 500mm
Het productnummer van de fabrikant is 108293. Het EAN nummer is 4015081078073. Het interne artikelnummer is 20344178.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Breedte | 525 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 500 mm |
| Hoogte | 505 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal/kunststof universeel grijs hxb=500x600mm
Artikelnummer: 20344178
Fabrikantnummer: 108293