Eaton Afdekplaat TBV BF 1X 45MM sleuf 33te wit staal centraal - 240748
Artikelnummer: 20344103 | Fabrikantnummer: 240748 | EAN: 4015082407483
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 668.5x149mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 705mm
Het productnummer van de fabrikant is 240748. Het EAN nummer is 4015082407483. Het interne artikelnummer is 20344103.
Aanvullende informatie
xComfort
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xComfort BF
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 149 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 705 mm |
| Breedte | 668.5 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat TBV BF 1X 45MM sleuf 33te wit staal centraal
Artikelnummer: 20344103
Fabrikantnummer: 240748