Eaton Afdekplaat TBV BF 2X 45MM sleuf 48te wit staal boven en onder - 283064
Artikelnummer: 20344022 | Fabrikantnummer: 283064 | EAN: 4015082830649
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 506.5x417mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 543mm
Het productnummer van de fabrikant is 283064. Het EAN nummer is 4015082830649. Het interne artikelnummer is 20344022.
Aanvullende informatie
xComfort
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xComfort BF
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Hoogte | 417 mm |
| Breedte | 506.5 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 543 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat TBV BF 2X 45MM sleuf 48te wit staal boven en onder
Artikelnummer: 20344022
Fabrikantnummer: 283064