Eaton Afdekplaat TBV BF blind 24te breed wit staal boven of onder - 293626
Artikelnummer: 20344023 | Fabrikantnummer: 293626 | EAN: 4015082936266
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 506.5x149mm, uitvoering oppervlakte poedercoating, geschikt voor bouwbreedte kast 550mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 293626. Het EAN nummer is 4015082936266. Het interne artikelnummer is 20344023.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xComfort BF
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 550 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat TBV BF blind 24te breed wit staal boven of onder
Artikelnummer: 20344023
Fabrikantnummer: 293626