Eaton Afscherming schakelaar/schakelaar vorm 4 voor butterfly module B=600 - 192705
Artikelnummer: 22620544 | Fabrikantnummer: 192705 | EAN: 4015081934348
Omschrijving
Afscherming schakelaar/schakelaar, Vorm 4, voor Butterfly module B=600
Het productnummer van de fabrikant is 192705. Het EAN nummer is 4015081934348. Het interne artikelnummer is 22620544.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 510 mm |
| Rastermaat | 25 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Hoogte | 12 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 0 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 0 mm |
| Met slot | Nee |
| Bouwvorm | Enkel onderdeel |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| RAL-nummer | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afscherming schakelaar/schakelaar vorm 4 voor butterfly module B=600
Artikelnummer: 22620544
Fabrikantnummer: 192705