Eaton Xenergy automatenkast ip65 kunststof 9 module - 029766
Artikelnummer: 20396731 | Fabrikantnummer: 029766 | EAN: 4015080297666
Omschrijving
Eaton Industries installatiekast leeg
Het productnummer van de fabrikant is 029766. Het EAN nummer is 4015080297666. Het interne artikelnummer is 20396731.
Aanvullende informatie
xEnergy
Automatenkast, materiaal polycarbonaat, slagvast, beschermingsgraad IP65, metrische voorgeperste gaten in alle zijwanden, inbouwapparaten bouwgrootte 1 conform DIN 43880, deksel, transparant met greepsluitingen, deur transparant voor bedienen van de inbouwapparaten, montagerails voor het monteren van de apparaten, afdekstrips voor niet gebruikte inbouwplaatsen, afdekking voor aanrakingsbeveiliging met beletteringsstrips, PE/N-rails inclusief, bevestigingsstrips voor wandbevestiging, verzegelbare dekselsluitingen, aantal PE=9, PE- en N-klemmen AantalxDiameter=ieder 2x(6-16)mm² en 7x(1-4)mm², uitvoering deksel: transparent, uitvoering deur: zonder
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Automatenkast, materiaal polycarbonaat, slagvast, beschermingsgraad IP65, metrische voorgeperste gaten in alle zijwanden, inbouwapparaten bouwgrootte 1 conform DIN 43880, deksel, transparant met greepsluitingen, deur transparant voor bedienen van de inbouwapparaten, montagerails voor het monteren van de apparaten, afdekstrips voor niet gebruikte inbouwplaatsen, afdekking voor aanrakingsbeveiliging met beletteringsstrips, PE/N-rails inclusief, bevestigingsstrips voor wandbevestiging, verzegelbare dekselsluitingen, aantal PE=9, PE- en N-klemmen AantalxDiameter=ieder 2x(6-16)mm² en 7x(1-4)mm², uitvoering deksel: transparent, uitvoering deur: zonder
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Inbouwdiepte | 100 mm |
| Breedte | 188 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 150 mm |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Met slot | Nee |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Aantal rijen | 1 |
| Soort afdekking | Deur |
| Breedte in module-eenheden | 9 |
| Type sluiting | Overig |
| Inwendige diepte | 150 mm |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Aard-verbindingsblok | Nee |
| Met DIN-rail | Ja |
| Type deur | Enkelvoudig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product