Eaton Ae automatenkast ci ip65 kunststof 9 module - 000239
Artikelnummer: 22619939 | Fabrikantnummer: 000239 | EAN: 4015080002390
Omschrijving
Eaton Industries installatiekast leeg
Het productnummer van de fabrikant is 000239. Het EAN nummer is 4015080002390. Het interne artikelnummer is 22619939.
Aanvullende informatie
Automatenkast, materiaal polycarbonaat, slagvast, beschermingsgraad IP65, metrische voorgeperste gaten in alle zijwanden, inbouwapparaten bouwgrootte 1 conform DIN 43880, deksel, transparant met greepsluitingen, deur transparant voor bedienen van de inbouwapparaten, montagerails voor het monteren van de apparaten, afdekstrips voor niet gebruikte inbouwplaatsen, afdekking voor aanrakingsbeveiliging met beletteringsstrips, PE/N-rails inclusief, bevestigingsstrips voor wandbevestiging, verzegelbare dekselsluitingen, aantal PE=27, PE- en N-klemmen AantalxDiameter=ieder 4x(6-35)mm² en 20x(1-4)mm², uitvoering deksel: transparent, uitvoering deur: zonder
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Inbouwdiepte | 100 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Breedte | 375 mm |
| Kleur | Grijs |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 150 mm |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Met slot | Nee |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Verzegelbaar | Nee |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Soort afdekking | Deur |
| Aantal rijen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 9 |
| Type sluiting | Overig |
| Inwendige diepte | 150 mm |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Aard-verbindingsblok | Nee |
| Met DIN-rail | Ja |
| Type deur | Enkelvoudig |
| Aantal openingen voor stopcontacten | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product