Eaton Xenergy automatenkast ci montagerail verticaal 375x375mm ip65 - 062192
Artikelnummer: 21546379 | Fabrikantnummer: 062192 | EAN: 4015080621928
Omschrijving
Eaton Industries installatiekast leeg
Het productnummer van de fabrikant is 062192. Het EAN nummer is 4015080621928. Het interne artikelnummer is 21546379.
Aanvullende informatie
Automaten-verdelerkast, gepatenteerde dekselsluiting met geïntegreerde overdrukcompensatie, materiaal polycarbonaat, slagvast, beschermingsgraad IP65, zijwanden gesloten, uitbreekbaar, wanden boven en onder open, inbouwapparaten bouwgrootte 1 conform DIN 43880, deksel, transparant met greepsluitingen, montagerails voor het monteren van de apparaten, afdekstrips voor niet gebruikte inbouwplaatsen, afdekking voor aanrakingsbeveiliging met beletteringsstrips, verzegelbare dekselsluitingen, uitvoering deksel: transparent, uitvoering onderdeel: gesloten, uitbreekbaar, diepte= 225mm, aantal PE=45
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Slagvastheid | IK10 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Inbouwdiepte | 100 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Breedte | 375 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 375 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Diepte | 225 mm |
| Met slot | Nee |
| Soort afdekking | Geen |
| Type deur | Geen |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Aantal rijen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 15 |
| Aantal modulen | 1 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 4 |
| Functiebehoud | Overig |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Inwendige diepte | 200 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Plaatdikte kast | 6 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Aantal leidinginvoeringen | 100 |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xenergy automatenkast ci montagerail verticaal 375x375mm ip65
Artikelnummer: 21546379
Fabrikantnummer: 062192