Eaton Xenergy schakelkast leeg 120x426x776mm - 172517
Artikelnummer: 20330923 | Fabrikantnummer: 172517 | EAN: 4015081690275
Omschrijving
Eaton Industries schakelkast leeg
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 172517. Het EAN nummer is 4015081690275. Het interne artikelnummer is 20330923.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Slagvastheid | IK10 |
| Hoogte | 120 mm |
| Kleur | Grijs |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7035 |
| Geschikt voor kabelrangering | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 800 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Breedte | 426 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 425 mm |
| Diepte | 776 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Model | Sokkel stabilisatieprofiel |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product