Eaton Xenergy schakelkast leeg 1060x1000x225mm - 293521
Artikelnummer: 20328208 | Fabrikantnummer: 293521 | EAN: 4015082935214
Omschrijving
Eaton Industries installatiekast leeg, (hxbxd) 1060x1000x225mm, aanbouwmogelijkheid, uitvoering deksel gesloten, behuizing staal, geschikt voor bliksembeveiliging, beschermingsgraad (IP) IP30
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 293521. Het EAN nummer is 4015082935214. Het interne artikelnummer is 20328208.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Basic
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Slagvastheid | IK08 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Breedte | 1000 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Transparant deksel | Nee |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Koppelbaar | Ja |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Diepte | 225 mm |
| Hoogte | 1060 mm |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met deur | Nee |
| RAL-nummer | 0 |
| Vrijstaand | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal sloten | 0 |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Met hellend dak | Nee |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product