Eaton Blessing beamtech small 1x500lm 3H cgline+ - BT1SL-D3CGL
Artikelnummer: 23227870 | Fabrikantnummer: BT1SL-D3CGL | EAN: 5205050909913
Omschrijving
Eaton noodverlichtingsarmatuur
Het productnummer van de fabrikant is BT1SL-D3CGL. Het EAN nummer is 5205050909913. Het interne artikelnummer is 23227870.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Beamtech
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
BeamTech
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK07 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 155 mm |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Incl. pictogram | Nee |
| Geschikt voor markeringstype | Overig |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 500 lm |
| Accu-eigenschap | Lithium-ionen |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Nom. bedrijfsduur | 3 - 3 h |
| Functie | Vluchtwegverlichting |
| Max. systeemvermogen | 4.5 W |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Lichtverdeler | Refractorlens |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Montagewijze | Wandopbouw/plafondopbouw |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 1.5 mm² |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 5 - 50 °C |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| RAL-nummer behuizing | 9003 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Geschikt voor standby-schakeling | Nee |
| Geschikt voor continu schakeling | Nee |
| Aansluitwijze | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Automatische zelfdiagnose |
| Met verwarmingselement voor batterij | Nee |
| Type lithium-ionbatterij | Lithiumijzerfosfaat (LiFePO4) |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Buitendiameter | mm |
| Nom. stroom | - mA |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | h |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Herkenningsafstand | m |
| Lichtstroom in standby modus | lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | 4.5 W |
| Kleurtemperatuur | 6293.15 - 7313.15 K |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing beamtech small 1x500lm 3H cgline+
Artikelnummer: 23227870
Fabrikantnummer: BT1SL-D3CGL