Eaton Systeem 55 beltransformator 230V 8V - 1740298
Artikelnummer: 12946345 | Fabrikantnummer: 1740298 | EAN: 8711426854550
Het productnummer van de fabrikant is 1740298. Het EAN nummer is 8711426854550. Het interne artikelnummer is 12946345.
Eaton Systeem 55, aardlekautomaat FLEX
- Beltransformator = 230 Vac / 8 Vac, 1 A.
- Geschikt voor montage op de bovenste rail met voedingsaftakking van installatieautomaat op de bovenste rail.
- Het aansluitblok is geschikt voor montage in het buisinvoerdeel boven in de kast.
- Nominale stroom: 1 A
- Nominale spanning: 230 Vac / 8 Vac
- Breedte: 36 mm
- Type: TR-G-8-S-FL
| Klasse |
Beltransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Systeem 55
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 65 mm |
| Breedte | 36 mm |
| Lengte | 86 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Primaire spanning | 230 V |
| Secundaire spanning 3 | 0 V |
| Secundaire stroomsterkte 3 | 0 A |
| Geschikt voor opbouw (stucwerk) | Nee |
| Secundaire spanning 1 | 8 V |
| Secundaire stroomsterkte 1 | 1 A |
| Max. uitgangsstroom | 1 A |
| Type transformator | Standaard beltrafo |
| Geschikt voor inbouw (stucwerk) | Nee |
| Kortsluitbeveiliging | Ja |
| Aan-/uitschakelaar | Ja |
| Max. verliesvermogen | 0 W |
| Max. uitgangsvermogen | 8 W |
| Aftakkingen | Nee |
| Temperatuurbescherming | Ja |
| Secundaire stroomsterkte 2 | 0 A |
| Secundaire spanning 2 | 0 V |
| Opmerking | Flex uitvoering met aansl.draden |
| Categorieën |
Componenten
Eaton systeem 55 Groepenkasten |