Eaton (cooper safety) rolp 540512full0705x sirene - 540512FULL-0705X
Artikelnummer: 20902690 | Fabrikantnummer: 540512FULL-0705X | EAN: 8714112006721
Omschrijving
Eaton (cooper Safety Rolp sirene, behuizing rood, behuizing kunststof, geluidssterkte 30dB, type stroom AC/DC, beschermingsgraad (IP) IP66, frequentie geluidssignaal 50 - 60Hz
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 540512FULL-0705X. Het EAN nummer is 8714112006721. Het interne artikelnummer is 20902690.
| Klasse |
Sirene
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Rolp
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Kleur behuizing | Rood |
| Nom. spanning | 0 V |
| Stroomverbruik | 0 A |
| Type stroom | AC/DC |
| Radiogestuurd | Nee |
| Hoogte | 0 cm |
| Geluidssterkte | 30 dB |
| Frequentie geluidssignaal | 50 t/m 60 Hz |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton (cooper safety) rolp 540512full0705x sirene
Artikelnummer: 20902690
Fabrikantnummer: 540512FULL-0705X