Eaton Blessing 71000 pictogramplaat noodverlichting iso B acrylglas plaat links - 40071354240
Artikelnummer: 21765046 | Fabrikantnummer: 40071354240 | EAN: 4012539336945
Omschrijving
Pictogram (kap) 71000 serie, 32m, ISO B, pijl links
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071354240. Het EAN nummer is 4012539336945. Het interne artikelnummer is 21765046.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
71000
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 175 mm |
| Lengte | 330 mm |
| Materiaaldikte | 3 mm |
| Herkenningsafstand | 32 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Links |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing 71000 pictogramplaat noodverlichting iso B acrylglas plaat links
Artikelnummer: 21765046
Fabrikantnummer: 40071354240