Eaton Blessing 71000 pictogramplaat noodverlichting iso C acrylglas plaat naar beneden - 40071354242
Artikelnummer: 21765048 | Fabrikantnummer: 40071354242 | EAN: 4012539336969
Omschrijving
Pictogram (kap) 71000 serie, 32m, ISO C, pijl omlaag
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071354242. Het EAN nummer is 4012539336969. Het interne artikelnummer is 21765048.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
71000
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 175 mm |
| Lengte | 330 mm |
| Materiaaldikte | 3 mm |
| Herkenningsafstand | 32 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Naar beneden |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing 71000 pictogramplaat noodverlichting iso C acrylglas plaat naar beneden
Artikelnummer: 21765048
Fabrikantnummer: 40071354242