Eaton TRANSFER CW BB 30M - LUM10996
Artikelnummer: 21369718 | Fabrikantnummer: LUM10996 | EAN: 3660191607371
Omschrijving
Eaton pictogram noodverlichting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LUM10996. Het EAN nummer is 3660191607371. Het interne artikelnummer is 21369718.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Crystalway
Toon alle producten in deze serie |
| Herkenningsafstand | 30 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Geen |
| Materiaaldikte | 0.175 mm |
| Breedte | 151.8 mm |
| Lengte | 300.2 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product