Eaton Blessing 71000 pictogramplaat noodverlichtingiso A acrylglas plaat rechts - 40071354241
Artikelnummer: 21765047 | Fabrikantnummer: 40071354241 | EAN: 4012539336952
Omschrijving
Pictogram (kap) 71000 serie, 32m, ISO A, pijl rechts
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071354241. Het EAN nummer is 4012539336952. Het interne artikelnummer is 21765047.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
71000
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 175 mm |
| Lengte | 330 mm |
| Materiaaldikte | 3 mm |
| Herkenningsafstand | 32 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Rechts |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing 71000 pictogramplaat noodverlichtingiso A acrylglas plaat rechts
Artikelnummer: 21765047
Fabrikantnummer: 40071354241