Eaton Aansluitklem voor hoofdkabel 1P din-rail 1-aansluitingen - 098573
Artikelnummer: 20500885 | Fabrikantnummer: 098573 | EAN: 4015080985730
Het productnummer van de fabrikant is 098573. Het EAN nummer is 4015080985730. Het interne artikelnummer is 20500885.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Aansluitmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 18 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Hoogte | 60 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Diepte | 36 mm |
| Geschikt voor massieve geleider | Nee |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Aantal ingangen | 1 |
| Aantal uitgangen | 10 |
| Nom. stroom | 150 A |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Ja |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede ingang | 2.5 - 50 mm² |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 2.5 - 50 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 1 - 14 |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 1 - 14 |
| Categorieën |
Aansluitblok
Componenten Groepenkasten |
Artikelnummer: 20500885
Fabrikantnummer: 098573