Eaton Centrales Control Unit voor centrale adaptieve CG-S armaturen, wandmontage - 40071361359
Artikelnummer: 25672088 | Fabrikantnummer: 40071361359 | EAN: 4012539348818
Omschrijving
Control unit voor centrale adaptieve CG-S armaturen, wandmontage
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071361359. Het EAN nummer is 4012539348818. Het interne artikelnummer is 25672088.
| Klasse |
Noodverlichtingscentrale
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Centrales
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Lengte | 180 mm |
| Breedte | 495 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Hoogte | 395 mm |
| Vrijstaand | Nee |
| Nom. spanning | - V |
| Vermogen | W |
| Nom. bedrijfsduur | - h |
| Max. aantal eindcircuits | |
| Aansluiting van bus-geschikte fasemonitoren | Nee |
| Batterijcapaciteit (C10 bij 20 °C) | - Ah |
| Max. aansluitdoorsnede voor netkabel | mm² |
| Max. aansluitdoorsnede voor accukabel | mm² |
| Aantal rangeerverdelers AC | |
| Aantal rangeerverdelers DC | |
| Max. aansluitdoorsnede voor rangeerverdelers | mm² |
| Max. aansluitdoorsnede voor eindcircuits | mm² |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Centrales Control Unit voor centrale adaptieve CG-S armaturen, wandmontage
Artikelnummer: 25672088
Fabrikantnummer: 40071361359