Eaton Centrales Us-S/ sou1 onderstation, 2 eindgroepen 4a (dualguard-S) - 40071362518
Artikelnummer: 23502199 | Fabrikantnummer: 40071362518 | EAN: 4012539358916
Omschrijving
US-S/ SOU1 onderstation, 2 eindgroepen 4A (DualGuard-S)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071362518. Het EAN nummer is 4012539358916. Het interne artikelnummer is 23502199.
| Klasse |
Noodverlichtingscentrale
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Centrales
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Breedte | 295 mm |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Hoogte | 129 mm |
| Lengte | 458 mm |
| Vrijstaand | Nee |
| Nom. spanning | - V |
| Vermogen | W |
| Nom. bedrijfsduur | - h |
| Max. aantal eindcircuits | |
| Aansluiting van bus-geschikte fasemonitoren | Nee |
| Batterijcapaciteit (C10 bij 20 °C) | - Ah |
| Max. aansluitdoorsnede voor netkabel | mm² |
| Max. aansluitdoorsnede voor accukabel | mm² |
| Aantal rangeerverdelers AC | |
| Aantal rangeerverdelers DC | |
| Max. aansluitdoorsnede voor rangeerverdelers | mm² |
| Max. aansluitdoorsnede voor eindcircuits | mm² |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Centrales Us-S/ sou1 onderstation, 2 eindgroepen 4a (dualguard-S)
Artikelnummer: 23502199
Fabrikantnummer: 40071362518