Eaton Compartimentering kabelkanaal kabelbox B=350 MM - 184682
Artikelnummer: 22354362 | Fabrikantnummer: 184682 | EAN: 4015081787166
Omschrijving
Compartimentering kabelkanaal, kabelbox B=350 mm
Het productnummer van de fabrikant is 184682. Het EAN nummer is 4015081787166. Het interne artikelnummer is 22354362.
Aanvullende informatie
X serie
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| RAL-nummer | 7035 |
| Breedte | 360 mm |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Rastermaat | 25 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 0 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 350 mm |
| Met slot | Nee |
| Bouwvorm | Enkel onderdeel |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Hoogte | 1019 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Compartimentering kabelkanaal kabelbox B=350 MM
Artikelnummer: 22354362
Fabrikantnummer: 184682