Eaton Contactdoos flex - 1931227
Artikelnummer: 10323832 | Fabrikantnummer: 1931227 | EAN: 8711426108639
Het productnummer van de fabrikant is 1931227. Het EAN nummer is 8711426108639. Het interne artikelnummer is 10323832.
Eaton Systeem 55, wandcontactdoos FLEX
- Inbouw wandcontactdoos.
- Geschikt voor montage op de onderste rail met voedingsaftakking van installatie-automaat op de bovenste rail.
- Aantal polen: 2P + PE
- Nominale stroom: 16 A
- Breedte: 44 mm
- Type: Z-SD230 SFLEX
| Klasse |
Wandcontactdoos modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Systeem 55
Toon alle producten in deze serie |
| Type | FLEX |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Nom. (meet-)stroom | 16 A |
| Met klapdeksel | Nee |
| Montagewijze | Inbouw |
| Uitvoering | Randaarde |
| Met kinderbeveiliging | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 2.5 |
| Met controlelamp | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Inbouwdiepte | 60 mm |
| Opmerking | FLEX uitvoering incl bedrading |
| Afmeting | 44x44 |
| Categorieën |
Componenten
Eaton systeem 55 Groepenkasten |