Eaton Blessing inlegpictogram crystalway 20M iso BC pijl links omlaag - LUM10597
Artikelnummer: 23396349 | Fabrikantnummer: LUM10597 | EAN: 3660191607449
Omschrijving
Inlegpictogram CrystalWay 20m, ISO BC, pijl links omlaag
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LUM10597. Het EAN nummer is 3660191607449. Het interne artikelnummer is 23396349.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Crystalway
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 200 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Breedte | 101.8 mm |
| Richting | Trap af links |
| Materiaaldikte | 0.19 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing inlegpictogram crystalway 20M iso BC pijl links omlaag
Artikelnummer: 23396349
Fabrikantnummer: LUM10597