Eaton CrystalWay Inlegpictogram Crystalway 20M, iso be, pijl links omhoog - LUM10598
Artikelnummer: 23396346 | Fabrikantnummer: LUM10598 | EAN: 3660191607456
Omschrijving
Inlegpictogram CrystalWay 20m, ISO BE, pijl links omhoog
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LUM10598. Het EAN nummer is 3660191607456. Het interne artikelnummer is 23396346.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Crystalway
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 200 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Breedte | 101.8 mm |
| Richting | Trap op links |
| Materiaaldikte | 0.19 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton CrystalWay Inlegpictogram Crystalway 20M, iso be, pijl links omhoog
Artikelnummer: 23396346
Fabrikantnummer: LUM10598