Eaton CrystalWay Inlegpictogram Crystalway 30M, iso ae, pijl rechts omhoog - LUM10972
Artikelnummer: 23396360 | Fabrikantnummer: LUM10972 | EAN: 3660191607180
Omschrijving
Inlegpictogram CrystalWay 30m, ISO AE, pijl rechts omhoog
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LUM10972. Het EAN nummer is 3660191607180. Het interne artikelnummer is 23396360.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Crystalway
Toon alle producten in deze serie |
| Herkenningsafstand | 30 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Trap op rechts |
| Materiaaldikte | 0.175 mm |
| Breedte | 151.8 mm |
| Lengte | 300.2 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton CrystalWay Inlegpictogram Crystalway 30M, iso ae, pijl rechts omhoog
Artikelnummer: 23396360
Fabrikantnummer: LUM10972