Eaton CrystalWay Inlegpictogram Crystalway 30M, iso E, pijl omhoog / rechtdoor - LUM10591
Artikelnummer: 23761682 | Fabrikantnummer: LUM10591 | EAN: 3660191105914
Omschrijving
Inlegpictogram CrystalWay 30m, ISO E, pijl omhoog / rechtdoor
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LUM10591. Het EAN nummer is 3660191105914. Het interne artikelnummer is 23761682.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Crystalway
Toon alle producten in deze serie |
| Herkenningsafstand | 30 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Rechtdoor/naar boven |
| Materiaaldikte | 0.175 mm |
| Breedte | 151.8 mm |
| Lengte | 300.2 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton CrystalWay Inlegpictogram Crystalway 30M, iso E, pijl omhoog / rechtdoor
Artikelnummer: 23761682
Fabrikantnummer: LUM10591