Eaton CrystalWay Inlegpictogram (verticaal) crystalway 30M,iso E, pijl omhoog/rechtdoor - LUM11164
Artikelnummer: 23396352 | Fabrikantnummer: LUM11164 | EAN: 3660191813055
Omschrijving
Inlegpictogram (verticaal) CrystalWay 30m,ISO E, pijl omhoog/rechtdoor
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LUM11164. Het EAN nummer is 3660191813055. Het interne artikelnummer is 23396352.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Crystalway
Toon alle producten in deze serie |
| Herkenningsafstand | 30 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Rechtdoor/naar boven |
| Materiaaldikte | 0.175 mm |
| Breedte | 151.8 mm |
| Lengte | 300.2 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton CrystalWay Inlegpictogram (verticaal) crystalway 30M,iso E, pijl omhoog/rechtdoor
Artikelnummer: 23396352
Fabrikantnummer: LUM11164