Eaton Xenergy deur kast/lessenaar aanslagdeur H1940MM B393MM D22MM staal grijs - 284188
Artikelnummer: 22355090 | Fabrikantnummer: 284188 | EAN: 4015082841881
Omschrijving
Eaton Industries deur/bed.-tableau vr kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 284188. Het EAN nummer is 4015082841881. Het interne artikelnummer is 22355090.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Breedte | 393 mm |
| Kleur | Grijs |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Diepte | 22 mm |
| Uitvoering | Aanslagdeur |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Hoogte | 1940 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xenergy deur kast/lessenaar aanslagdeur H1940MM B393MM D22MM staal grijs
Artikelnummer: 22355090
Fabrikantnummer: 284188