Eaton DILA Hulprelais Dila-22(110V50HZ,120V60HZ), 2M, 2V, push-in - 199215
Artikelnummer: 23524416 | Fabrikantnummer: 199215 | EAN: 4015081972999
Omschrijving
Hulprelais DILA-22(110V50HZ,120V60HZ), 2m, 2v, Push-in
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 199215. Het EAN nummer is 4015081972999. Het interne artikelnummer is 23524416.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DILA
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Diepte | 75 mm |
| Hoogte | 68 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 4 A |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom | 16 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 110 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 17 - 500 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 17 - 500 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 220 V |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Steekklemaansluiting |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton DILA Hulprelais Dila-22(110V50HZ,120V60HZ), 2M, 2V, push-in
Artikelnummer: 23524416
Fabrikantnummer: 199215