Eaton CONDSTRMS DILK25-11 24V50/ - 294036
Artikelnummer: 21549632 | Fabrikantnummer: 294036 | EAN: 4015082940362
Omschrijving
Eaton Industries condensatormagneetschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 294036. Het EAN nummer is 4015082940362. Het interne artikelnummer is 21549632.
| Klasse |
Condensatormagneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DILK
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 135 mm |
| Diepte | 138 mm |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. blindvermogen bij 400 V, 50 Hz | 25 kvar |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 690 V |
| Nom. (meet)schakelstroom | 38 A |
| Nom. blind vermogen bij 400 V, 60 Hz | 25 kvar |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product