Eaton DILM Magneetschakelaar Dilmt65(rdc24) (24VDC), 22KW, 0M, 0V, FS3 - 190985
Artikelnummer: 26561764 | Fabrikantnummer: 190985 | EAN: 4015081912087
Omschrijving
Magneetschakelaar DILMT65(RDC24) (24VDC), 22kW, 0m, 0v, FS3
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 190985. Het EAN nummer is 4015081912087. Het interne artikelnummer is 26561764.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DILM
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 55 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 65 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 30 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 0 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 80 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Hoogte | 103.6 mm |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 0 kW |
| Nom. vermogen NEMA | 0 kW |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 690 V |
| Diepte | 108.1 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton DILM Magneetschakelaar Dilmt65(rdc24) (24VDC), 22KW, 0M, 0V, FS3
Artikelnummer: 26561764
Fabrikantnummer: 190985