Eaton Din modulair aansluitklem stroomrail 50MM² 0-0MM - 264934
Artikelnummer: 10636396 | Fabrikantnummer: 264934 | EAN: 4015082649340
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem stroomrail
Het productnummer van de fabrikant is 264934. Het EAN nummer is 4015082649340. Het interne artikelnummer is 10636396.
Aanvullende informatie
Aansluitklem
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 50 mm² |
| Geschikt voor | Overig |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 125 A |
| Breedte klem | 16.5 mm |
| Stroomraildikte | 0 - 0 mm |
| Stroomrailbreedte | 0 - 0 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Din modulair aansluitklem stroomrail 50MM² 0-0MM
Artikelnummer: 10636396
Fabrikantnummer: 264934