Eaton Xenergy componenten uitbouw kast draagrail H45MM B725MM D50MM - 286755
Artikelnummer: 20172173 | Fabrikantnummer: 286755 | EAN: 4015082867553
Omschrijving
Eaton Industries XEnergy Kast acc. comp. v. uitbouw kast/lessenaar, metaal, roestvaststaal (RVS), (hxbxd) 45x725x50mm, uitvoering draagrail, geschikt voor bouwbreedte kast 800mm
Het productnummer van de fabrikant is 286755. Het EAN nummer is 4015082867553. Het interne artikelnummer is 20172173.
Aanvullende informatie
Installatieverdeler - Profi Plus (staande kast, opbouw-, resp. inbouwverdeler)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi system
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 35 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Diepte | 135 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Breedte | 742 mm |
| Model | Draagrail |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xenergy componenten uitbouw kast draagrail H45MM B725MM D50MM
Artikelnummer: 20172173
Fabrikantnummer: 286755