Eaton Draagprofiel ep verticaal L=65MM - 143837
Artikelnummer: 20467964 | Fabrikantnummer: 143837 | EAN: 4015081403714
Omschrijving
Eaton Industries XBoard XVTL EP profiel voor kast/lessenaar, staal, lengte 65mm, uitvoering metrisch, schroefbevestiging, profielhoogte draagrail 65mm, uitvoering oppervlakte verzinkt
Het productnummer van de fabrikant is 143837. Het EAN nummer is 4015081403714. Het interne artikelnummer is 20467964.
Aanvullende informatie
Het normveld inbouwsysteem EP is een systeem voor opbouw van fabrieksklare, typebeproefde schakelapparaatcombinaties
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Montagerail/-profiel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy EP system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Hoogte | 65 mm |
| Breedte | 16 mm |
| Kleur | Overig |
| Lengte | 25 mm |
| Profielvorm | U-profiel |
| Soort perforatie | 3 zijden geperforeerd |
| Met tanding | Nee |
| Materiaaldikte | 2 mm |
| Afbreekbaar | Nee |
| RAL-nummer | 0 |
| Sleufbreedte | 9.5 mm |
| Gatbreedte | 3.6 mm |
| Gewicht | 0.053 kg |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | 1-voudig profiel |
| Categorieën |
Rail profielen en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Huidige product