Eaton Drukknop 30MM RVS vlak wit "i" vast - 188104
Artikelnummer: 21569801 | Fabrikantnummer: 188104 | EAN: 4015081857821
Omschrijving
Eaton Industries drukknop frontelement
Het productnummer van de fabrikant is 188104. Het EAN nummer is 4015081857821. Het interne artikelnummer is 21569801.
Aanvullende informatie
Drukknop, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: vlak, Vast, Indicatieplaatje: wit, indicatieplaat met opschrift, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69, Voorring roestvrij staal, Aansluiting op SmartWire-DT: ja, met SWD-RMQ-verbindingen, Frontafmeting: Ø 36 x 3 mm, Aanwijzingen: Vaste-/tipfunctie op apparaat wijzigbaar, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M30
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Kleur knop | Wit |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Met opschrift | Ja |
| Gatdiameter | 30.5 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP67 |
| Met bescherming | Nee |
| Kleur frontrand | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type knop | Vlak/plat |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 4X, 13 |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product