Eaton Drukknop M30C compact groen vlak terugverend 1no/0NC m12a-male, - 185988
Artikelnummer: 22620432 | Fabrikantnummer: 185988 | EAN: 4015081814893
Omschrijving
Eaton Industries RMQ compact drukknop
Het productnummer van de fabrikant is 185988. Het EAN nummer is 4015081814893. Het interne artikelnummer is 22620432.
Aanvullende informatie
Drukknop, RMQ compacte oplossing, Complete apparatuur, Bouwvorm: Vlak, terugverend, Aansluittype: Kabel (zwart) met M12A steker, 4-polig, Kabellengte: 1 m, Indicatieplaatje: groen, indicatieplaat Blanco, Belettering: Geen, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K (frontzijde), IP65 (aan achterzijde), Frontring metaal, Aansluiting op SmartWire-DT: nee, M = maakcontact: 1 M, normen en bepalingen: IEC/EN 60947-5-1, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ C30
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Transparant | Nee |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Kleur knop | Groen |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Voedingsspanning lamp | 0 V |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Terugverend | Ja |
| Kleur frontrand | Chroom |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Gatdiameter | 30.5 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton Drukknop M30C compact groen vlak terugverend 1no/0NC m12a-male,
Artikelnummer: 22620432
Fabrikantnummer: 185988