Eaton Drukknop M30C compact zonder indicatieplaat vlak terugverend 2no/ - 185965
Artikelnummer: 22620413 | Fabrikantnummer: 185965 | EAN: 4015081814664
Omschrijving
Drukknop, M30C Compact, zonder indicatieplaat, vlak, terugverend, 2no/
Het productnummer van de fabrikant is 185965. Het EAN nummer is 4015081814664. Het interne artikelnummer is 22620413.
Aanvullende informatie
Drukknop, RMQ compacte oplossing, Complete apparatuur, Bouwvorm: Vlak, terugverend, Aansluittype: Kabel (zwart) met open einde, 4-polig, Kabellengte: 3.5 m, Indicatieplaatje: Zonder indicatieplaatje, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K (frontzijde), IP65 (aan achterzijde), Frontring metaal, Aansluiting op SmartWire-DT: nee, M = maakcontact: 2 M, normen en bepalingen: IEC/EN 60947-5-1, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ C30
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Transparant | Nee |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Voedingsspanning lamp | 0 V |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Terugverend | Ja |
| Kleur frontrand | Chroom |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Kleur knop | Zonder toetsenplaat |
| Gatdiameter | 30.5 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton Drukknop M30C compact zonder indicatieplaat vlak terugverend 2no/
Artikelnummer: 22620413
Fabrikantnummer: 185965