Eaton STRMRAILADAP Z-SS60ADD/6-54 - 288791
Artikelnummer: 21549525 | Fabrikantnummer: 288791 | EAN: 4015082887919
Omschrijving
Eaton Industries stroomrailadapter
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 288791. Het EAN nummer is 4015082887919. Het interne artikelnummer is 21549525.
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Adapterbreedte | 54 mm |
| Draagrailuitrusting | 2 draagrails |
| Uitvoering elektrische aansluiting | 3 leidingen AWG 10 |
| Nom. (meet)stroom In | 35 A |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product